Наш Клуб‎ > ‎

Новини



В очікуванні "Гіперіону". Видавництво "Богдан" представило обкладинку та анотацію книги

опубліковано 3 серп. 2016 р., 14:50 Святослав Чирук   [ оновлено 3 серп. 2016 р., 14:59 ]

Переклад "Гіперіона" Дена Сіммонса без перебільшення є однією із найочікуваніших фантастичних подій року. Приємно знати, що презентація книги відбудеться вже під час Форуму видавців у Львові. Видавництво "Богдан" вже представило обкладинку та анотацію першої книги із циклу "Пісні Гіперіона".

Анотація:

    Мине якихось вісімсот років, і до загадкових Гробниць часу, що порушують закони Ньютона та загальну теорію відносності, на абсолютно провінційну планету Гіперіон вирушить дивна делегація дивного культу, який обожнює невблаганного монстра. Католицький священик, полковник військово-космічних сил, геніальний поет-лихослов, тамплієр, що кермує зорельотом-деревом, тихий філософ, приватний детектив та безіменний дипломат — кожен із них має заповітне бажання й потаємну мету, від яких може залежати майбутнє не тільки кільканадцяти мільярдів людей на двох сотнях планет, а й штучних інтелектів та загадкової постлюдської раси Вигнанців.
        В епіцентрі пристрастей та політичних інтриг — Гіперіон.
      В епіцентрі уваги — історії прочан (про війну, про любов, про довкілля, про тілесне кохання та про Літературу-з-Великої-Букви).
   В епіцентрі подорожі — незбагненна істота, що карає, стинає голови та настромлює жертв на гостряки (не)віртуального Дерева болю, але також обдаровує: благословляє безсмертям, іде проти стрілок годинника та аркушів календаря й існує в статусі Загадки, яку не можна розгадати...
 
    Фантастичні премії «Г’юґо» та «Локус» за 1990 рік, звання найкращого перекладного роману в Японії 1995 року і влучна лаконічна характеристика від поважної енциклопедії Клюта — Ніколлса: «Щонайбільш амбітний епос у жанрі космічної опери». Все це про цикл «Гіперіонових пісень» Дена Сіммонса. І власне про «Гіперіон» — її яскравий, пошанований десятками критиків і тисячами читачів старт.

Перекладач Богдан Стасюк. Художник обкладинки Олег Кіналь.

Незабаром у продажу...

Які фантастичні фільми та серіали вийдуть найближчі роки? Анонси. Трейлери. Промо.

опубліковано 25 лип. 2016 р., 08:31 Святослав Чирук   [ оновлено 25 лип. 2016 р., 08:37 ]


Нещодавно у США пройшов легендарний Comic-Con у Сан-Дієго, де анонсували купу нових фантастичних фільмів та серіалів, а також показали трейлери до них. Ми зібрали всю інформацію в одній статті. Читайте та обирайте, що подивитися у статті:


Приємного вам перегляду!

Новинки книжкового ринку: Сергій Бадей. Курс Бойового мага.

опубліковано 5 лип. 2016 р., 16:18 Святослав Чирук   [ оновлено 5 лип. 2016 р., 16:24 ]

image description
До книжкового ярмарку у Львові видавництво "Навчальна книга "Богдан" зробило подарунок любителям української фантастики - підготувало українське видання роману вітчизняного письменника-фантаста - Сергія Бадея - "Курс бойового мага". Це - перший роман фентезійного циклу, який, знову ж таки ВПЕРШЕ друкується українською
За люб'язної згоди видавництва, маємо нагоду презентувати анотацію та офіційну обкладинку українського видання. Приємного всім читання!

Анотація: Шістнадцятилітній Микола Бутенко міг завше запросто підвищувати температуру долонь. От не захоче йти до школи, потримає термометр у руці… А за чотири дні до випускних іспитів, на лісовій галявині, начитавшись фентезі, несподівано утворив між долонями жовтожару палахтючу кульку й, злякавшись, відштовхнув від себе.
    …А далі була інша реальність. Не чужа планета, а незвіданий фантасмагоричний світ, населений тролями, вампірами, орками, ельфами, кікіморами… і, звичайно ж, людьми.
    А ще була Школа магії, бо в тому світі немає сучасних технологій, зате є глибокі знання законів природи, злиття людей із нею. Та світ — дуалістичний. На світлу істоту чатують злі почвари. І побороти їх можна, лише опанувавши бойову магію.
    …Надзвичайно захоплюючі пригоди хлопця-землянина та його друзів у тому чарівному світі. Дотепні й оригінальні викладачі Школи. Дорослішання головного героя і його несподіваний вибір.
Усе це на сторінках цієї дивовижної книги, що, безумовно, зацікавить не лише підлітків, а й дорослих.

Нам 3 роки!

опубліковано 27 черв. 2016 р., 03:55 Святослав Чирук   [ оновлено 27 черв. 2016 р., 03:55 ]

Сьогодні, 27 червня 2016 р. Клубу любителів україномовної фантастики та сайту ukrfantclub.com.ua виповнюється 3 роки. За цей час ми розпочали вести каталог україномовної фантастики, започаткували електронний альманах україномовної фантастики "Das ist fantastisch!", два випуски якого вже побачили світ. Окрім того, ми повідомляли вас про новини фантастики, розмірковували про фантастику у статтях та інтерв'ю. Отже, три роки не минули даремно і до нас приєдналось чимало шанувальників фантастики з різних куточків України. Сподіваємося, що так триватеме й надалі!

Успіхів вам, натхнення та по-більше цікавих фантастичних книг українською мовою!

З повагою,
КЛУФ


Оголошено прийом творів до збірки "Ріплі"

опубліковано 17 черв. 2016 р., 02:21 Святослав Чирук   [ оновлено 17 черв. 2016 р., 02:54 ]

Оголошується набір творів у жанрі космічного хорору до збірки "Ріплі" за всесвітом "Чужих"

Офіційна сторінка збірки ТУТ.

Оголошення від організаторів: 

Запрошуємо взяти участь у виході збірки фантастичних оповідань “Ріплі”.
Світ “Чужих” готовий про себе нагадати й українською мовою. Якщо ви любите фантастику, де Елен Ріплі відчайдушно бореться з жорстокою расою “чужих”, тоді велкам до нас. Якщо ви любите комп’ютерні ігри з вселенної “Чужих” – тоді ви також обізнані в цій темі. Не забувайте, що у Ріплі є дочка – Аманда, яка за сценарієм комп’ютерної гри вступила у двобій з чужими. Також не слід забувати, що у просторах космосу панує ще один цікавий представник ворожої раси – “Хижак”, який неодноразово полював як на людей так і на чужих.
З нетерпінням чекатимемо політ вашої фантазії на цікаву тему загадкових та ворожих жителів безмежного космосу.

Збірка вийде друком.

Особливих вимог до оповідань немає, лише грамотність та вичитка тексту.
Мова: українська.
Дедлайн подання: 15 жовтня 2016

Прийом оповідань на скриньку: [email protected]


Bestrobofest. Як це було?

опубліковано 6 черв. 2016 р., 07:44 Святослав Чирук   [ оновлено 6 черв. 2016 р., 07:45 ]

Днями у Дніпрі пройшов фестивал робототехніки Bestrobofest. Про те, яким він був, і що там можна було побачити, читайте у статті "Трансформери у Дніпрі. Перший фестиваль робототехніки Bestrobofest".

У Дніпрі відбудеться фестиваль робототехніки

опубліковано 30 трав. 2016 р., 14:53 Святослав Чирук   [ оновлено 30 трав. 2016 р., 15:00 ]

4-5 червня у Національному аерокосмічному центрі ім. О. М. Макарова (пр. Гагаріна, 26) у Дніпрі відбудеться фестиваль робототехніки - BestRoboFest. У програмі: змагання роботів, виставка технічних новинок і гаджетів, лекції та майстер-класи, виставка сучасного мистецтва, фуд-корт. Дізнатись більше та придбати квитки можна на офіційному сайті BestRoboFest. Щодо проїзду та інших організаційних питань з організаторами можна зв'язатися на їхній сторінці у Фейсбуці. Якщо ви не вважаєте, що місце роботам не тільки у книжках та на екрані, але і у реальному житті - BestRoboFest саме для вас.

Видео YouTube

 

Враження з Kyiv Comic Con - 2016

опубліковано 22 трав. 2016 р., 03:30 Святослав Чирук   [ оновлено 22 трав. 2016 р., 03:30 ]

Коміккон традиційно - одна з найвизначніших фантастичних подій. Наймасштабніший і найвідоміший Комік Кон у світі проводиться у Сан Дієго, проте в Європі стало доброю традицією організовувати національні Коміккони, які також є не менш цікавими та дивовижними. Там у Польші діє "Пиркон", а у Швеції - Comic Con Stockholm. В Україні ж уже другий рік поспіль проводиться Kyiv Comic Con і, слід зазначити, гідно тримає марку. Український Коміккон одразу взяв високу планку - презентація фільмів, ігрова зона, конкурси, косплейєри та багато іншого. І це добре, бо задає тон на майбутнє, а значить, у подальшому можна чекати на іще більше цікавих подій. Кілька слів (а словами все не передати) про те, чим дихав цьогорічний коміккон у Києві ви можете дізнатися зі статті "Комікси плюс. Враження з Комік Кону - 2016"

"Територія фантастики" на Книжковому арсеналі

опубліковано 22 трав. 2016 р., 03:13 Святослав Чирук   [ оновлено 22 трав. 2016 р., 03:37 ]

Однією з найбільших книжкових подій в Україні, без сумніву є Книжковий арсенал у Києві. Не був виключенням і 2016 рік. Фестиваль вийшов масштабним - було безліч відвідувачів, а видавці та письменники, у свою чергу, постаралися організувати для них цікаві літературні заходи. Чимало із них було присвячено фантастиці. Настільки "чимало", що можна навіть вести мову про окрему "територію фантастики" на Книжковому арсеналі. 

Хочете дізнатися більше? З усіма подробицями про фантастичні заходи "Арсеналу" можна почитати у статті "Територія фантастики" на книжковому Арсеналі. 

Приємного вам читання! 

"Гра престолів". 25 найгарячіших фанатських теорій

опубліковано 7 трав. 2016 р., 07:08 Святослав Чирук   [ оновлено 7 трав. 2016 р., 07:09 ]

Ні для кого не секрет, що Дж. Мартін - автор циклу "Пісня льоду та полум'я" так його і не дописав. Звісно, у когось це викликає розчарування, особливо у фанатів серіалу "Гра престолів", який тепер "випереджає" книгу. Але в тому, що цикл не завершено є і свій плюс - можна пофантазувати, а саме це любителі фантастики обожнюють. Спираючись на залишені автором натяки, фанати намагаються зрозуміти хто є хто у заплутаному світі Дж. Мартіна і спробувати передбачити, що із того вийде. Так і з'являються т.зв. "фанатські теорії", творення яких також є своєрідною грою в бісер. Для тих, хто хотів би долучитися до цієї гри із "Грою престолів" ми пропонуємо статтю Ії Новицької: "Двадцять п’ять найгарячіших фанатських теорій «Пісні Льоду та Полум’я»"

121-130 of 222