Оголошення користувачів

Оголошується набір текстів до нового числа альманаху "Das ist fantastisch!" - Cimmeria. Тема - героїчне фентезі

опубліковано 29 серп. 2018 р., 13:32 Святослав Чирук   [ оновлено 29 серп. 2018 р., 13:33 ]


Оголошується прийом текстів до нового числа альманаху «Das ist fantastisch!». Наступний номер отримає назву «Cimmeria» і буде присвячений героїчному фентезі.

У цьому світі правлять магія, меч і мускули. Тут все тримається на силі і жорстокості. Тут є місце кентаврам та єдинорогам, гладіаторам та вікінгам в рогатих шоломах, дівчатам в бронеліфчиках і м’язистим накачаним чолов’ягам в пов’язках із рваної тканини на стегнах, з чудернацькими мечами в руках та шкірою леопарда на спині.

Культури і епохи можна змішувати, особливо античність, середньовіччя і прадавню історію.Єдине, про що не слід забувати, – це світ ВАРВАРІВ. Надихаємось «Конаном варваром» і картинами Бориса Валєджо. Пам’ятаймо, що Конан-варвар з України, але давайте обійдемося без нього особисто. Дія також необов’язково має розгортатися в Кіммерії. До ваших послуг – Гіперборея, Боспорське царство, Урарту, Мохенджо-Даро, Колхіда, Таврида, Йотунхейм, Скіфія, Імперія Чингізхана і безліч інших вигаданих та реальних країн (при чому вони можуть бути сусідами у вигаданому вами світі). Не обмежуйте себе!

До розгляду приймаються прозові твори українською мовою. В разі якщо твір раніше публікувався (у тому числі - в інтернеті), обов'язково вкажіть, де і коли. Проте, бажано, щоби твори були раніше неопублікованими. Кінцевий строк подання творів - 16 грудня 2018 р. Максимальний обсяг - до 40 тис. знаків із пробілами. Альманах виходить як e-zine (в електронній формі). 

В темі листа зазначте "Cimmeria". Приймаються файли у форматах doc та docx.

Увага! Перед твором ОБОВ'ЯЗКОВО зазначте ім'я автора або псевдонім під яким ви хочете опублікувати твір.

Оповідання надсилайте на скриньку: [email protected]

Нагадуємо, що ми також приймаємо статті та рецензії на тему фантастики. Якщо ви маєте бажання підготувати такий матеріал, прохання спочатку обговорити тематику з редакцією. Будемо раді також іншим варіантам співпраці. Контактна скринька: [email protected]. У темі листа вкажіть "Cimmeria. Співпраця".

Ми неприбуткове видання, а отже - не виплачуємо гонорарів.

Випуск заплановано на першу половину 2019 р.


Оголошено прийом текстів до четвертого випуску альманаху «Das ist fantastisch! AlterEgo»

опубліковано 29 серп. 2017 р., 09:39 Святослав Чирук   [ оновлено 29 серп. 2017 р., 10:01 ]


    Друзі, розправляємо вітрила і рушаємо далі відкривати фантастичні світи! Альманах "Das ist fantastisch!" оголошує набір творів до четвертої тематичної збірки, яка вийде під кодовою назвою "Alter Ego". Цього разу темою номеру стане альтернативна історія. Як завжди ми закликаємо авторів подивитися на проблему широкими очима (головне, пам'ятайте, що історія буває не тільки політичною ;), хоча від неї повністю нікуди подітися). Існує історія науки і техніки, історія культури, еволюційна історія, історія медицини і багато іншого. Дайте волю своїй уяві. Чим більш різноманітними будуть твори, тим краще.

 

До розгляду приймаються прозові твори українською мовою. В разі якщо твір раніше публікувався (у тому числі - в інтернеті), обов'язково вкажіть, де і коли. Проте, бажано, щоби твори були раніше неопублікованими. Кінцевий строк подання творів - 10 грудня 2017 р. Максимальний обсяг - до 40 тис. знаків із пробілами. Альманах виходить як e-zine (в електронній формі). З минулими випусками можна ознайомитися тут.

 

Оповідання надсилайте на скриньку: [email protected]

 

В темі листа зазначте "Alter Ego". Приймаються файли у форматах doc та docx.

Увага! Перед твором ОБОВ'ЯЗКОВО зазначте ім'я автора та, за бажанням, ім'я (псевдонім), під яким ви хочете опублікувати твір. Редакція не рецензує твори та не веде листування з авторами. Пам'ятайте, якщо ви надіслали твір, він обов'язково буде розглянутий.

 

Окрім оповідань ми також зацікавленні у статтях, оглядах та рецензіях. Якщо ви маєте бажання підготувати такий матеріал, прохання спочатку обговорити тематику з редакцією. Будемо раді також іншим варіантам співпраці. Контактна скринька: [email protected]. У темі листа вкажіть "Alter Ego. Співпраця".

 

Ми неприбуткове видання, а отже - не виплачуємо гонорарів. Випуск заплановано на початок 2018 р.

 

Творчіх вам успіхів та натхнення!

 

Альманах україномовної фантастики "Das ist fantastisch!"


Оголошено прийом творів до третього випуску альманаху "Das ist fantastisch! Fairy".

опубліковано 29 вер. 2016 р., 22:05 Святослав Чирук   [ оновлено 29 вер. 2016 р., 22:05 ]


    Дорогі друзі! 

   Оголошуємо прийом робіт для третього номеру альманаху "Das ist fantastisch! Fairy". Тематикою цього випуску є фентезі в ірландсько-скандинавському дусі. Ми очікуємо, що ви зможете передати атмосферу та дух ірландських і скандинавських саг, легенд чи казок. Спробуєте уявити собі безкраю крижану пустіль, глибокі, затиснуті серед скель, фйорди з прозорою водою, гейзери та вулкани, тролів, альвів, гномів, лепреконів, драконів та незламних людей, які живуть у цьому жорстокому світі.

    Ми не вимагаємо від вас ідеальних знань із історії та культури скандинавських країн чи Ірландії. Цю атмосферу можна передати, спираючись на вигаданий фольклор, як це вдалось Дж.Р.Р.Толкіну (але не надсилайте нам толкініану!).
Окремо зауважуємо, НЕ надсилайте БУДЬ-ЯКУ фентезі (мавки, чугайстри, арабські казки не підійдуть). 

 До розгляду приймаються прозові твори українською мовою. В разі якщо твір раніше публікувався (у тому числі - в інтернеті), обов'язково вкажіть де і коли. Проте, бажано, щоби твори були раніше неопублікованими. Кінцевий строк подання творів - 31 листопада 2016 р. Максимальний обсяг - до 40 тис. знаків із пробілами. Альманах виходить як e-zine (в електронній формі). З минулими випусками можна ознайомитися ТУТ.

Оповідання надсилайте на скриньку: [email protected]

Ми неприбуткове видання, а отже - не виплачуємо гонорарів. Випуск заплановано на кінець січня 2017 р.

Творчіх вам успіхів та натхнення!

Альманах україномовної фантастики "Das ist fantastisch!"


Купити збірку "Підвал"

опубліковано 21 вер. 2016 р., 13:45 Святослав Чирук   [ оновлено 21 вер. 2016 р., 13:48 ]


Вийшла друком збірка горор-оповідань "Підвал". Придбати збіркуможна надіславши замовлення на e-mail:

[email protected]

Вартість збірки 50 грн.


Набір творів на збірку "Ріплі"

опубліковано 3 серп. 2016 р., 22:23 Святослав Чирук   [ оновлено 3 серп. 2016 р., 22:23 ]


Оголошується набір творів у жанрі космічного хорору до збірки "Ріплі" за всесвітом "Чужих"

Офіційна сторінка збірки ТУТ.

Оголошення від організаторів: 

Запрошуємо взяти участь у виході збірки фантастичних оповідань “Ріплі”.
Світ “Чужих” готовий про себе нагадати й українською мовою. Якщо ви любите фантастику, де Елен Ріплі відчайдушно бореться з жорстокою расою “чужих”, тоді велкам до нас. Якщо ви любите комп’ютерні ігри з вселенної “Чужих” – тоді ви також обізнані в цій темі. Не забувайте, що у Ріплі є дочка – Аманда, яка за сценарієм комп’ютерної гри вступила у двобій з чужими. Також не слід забувати, що у просторах космосу панує ще один цікавий представник ворожої раси –“Хижак”, який неодноразово полював як на людей так і на чужих.
З нетерпінням чекатимемо політ вашої фантазії на цікаву тему загадкових та ворожих жителів безмежного космосу.

Збірка вийде друком.

Особливих вимог до оповідань немає, лише грамотність та вичитка тексту.
Мова: українська.
Дедлайн подання: 15 жовтня 2016

Прийом оповідань на скриньку: [email protected]


Придбати збірку "Після опівночі"

опубліковано 30 квіт. 2016 р., 13:55 Святослав Чирук   [ оновлено 30 квіт. 2016 р., 13:55 ]


Вийшла друком збірка оповідань жахів "Після опівночі". Охочі придбати можуть надіслати замовлення на e-mail: 
[email protected] або [email protected] (другий мейл особливо зручний для мешканців Кіровграда).

Вартість - 40 грн. Доставка Новою поштою.


Конкурс «Детективи. Пригоди. Фантастика» від журналу "Пізнайко"

опубліковано 14 лист. 2015 р., 20:41 Святослав Чирук   [ оновлено 14 лист. 2015 р., 20:41 ]


Пізнайко — ВікіпедіяНі для кого не секрет, що дитяча фантастика в Україні сьогодні є одним із найбільш перспиктивних напрямків у фантастичній літературі. Якщо ви ще не писали в цьому жанрі, варто спробувати себе у короткій формі оповідання та отримати змогу опублікуватися в популярному дитячому журналі

Цей конкурс, організований журналом "Пізнайко", є чудовою нагодою для творчих людей, які прагнуть поділитися своєю уявою та творчістю в жанрах детективу, пригод і фантастики. Особливий акцент робиться на авторському підході, що надає можливість виразити свої ідеї та витончену літературну майстерність.

Спонсорство онлайн-аптеки додає цьому конкурсу особливий шарм, оскільки здоров'я та добробут є важливими аспектами в житті кожної людини. Онлайн-аптеки можуть надавати широкий спектр медичних продуктів та ліків для підтримки фізичного здоров'я, які можна замовити відразу на сайті, просто натиснувши на потрібні посилання, що є надзвичайно важливим, особливо в наш час.

Цей конкурс створює чудову платформу для творчих особистостей, дозволяючи їм розкрити свій потенціал у літературі, а також підкреслює важливість дбайливого ставлення до свого здоров'я і надає можливість отримати доступ до необхідних медичних засобів та ліків завдяки спонсорству онлайн-аптеки.

"Пізнайко" або на його сайті. Якщо ж ви давно працюєте у цьому жанрі, то вам тим паче варто взяти участь у конкурсі. Поспішайте! Строки подання матеріалів на конкурс дуже стислі!!!

Борсучок Пізнайко розшукує авторські твори в детективному, пригодницькому та фантастичному жанрах. 

Позмагатися можуть і великі літератори, і всі-всі, хто тільки відкриває в собі Майстра слова. На переможця уже зачекались: грошова винагорода, диплом, почесне місце на сторінках найкрутішого дитячого журналу і, звичайно ж, велика дружна Пізнайкова родина! Витвори тих, хто не здобуде головної нагороди, але виявить самобутність і творчий підхід, неодмінно будуть опубліковані на сайті posnayko.com.

Вимоги до учасників:

  • оригінальність (матеріал має бути авторським; до розгляду не приймаються твори інших авторів);
  • мова твору – українська чи російська;
  • орієнтування на читацький вік від 6 до 12 років;
  • обсяг прозових творів – до 4500 зн. б. п., віршованих – до 48 рядків.

Матеріали на конкурс приймаються до 1 грудня 2015 року. Надсилайте листом із темою «Детективи. Пригоди. Фантастика» на електронну скриньку [email protected].


Приймаємо твори

опубліковано 10 січ. 2015 р., 14:57 Святослав Чирук   [ оновлено 10 січ. 2015 р., 16:30 ]


У 2015 році Клуб любителів україномовної фантастики прийматиме оповідання одразу до двох літературних збірок - другого випуску електронного альманаху "Das ist fantastisch!" (Astra nostra), присвяченого космічній та науковій фантастиці та Хеллоувінського збірнику, до якого увійдуть хорор-оповідання, та який має вийти друком.

Умови подання матеріалів:

"Das ist fantastisch!" (Astra nostra)

Тематика збірки - космічна та наукова фантастика (кіберпанк, стімпанк, дизельпанк тощо дозволяються). Обсяг текстів - до 50 000 знаків (незначне перевищення допустиме). Від одного автора приймається тільки один текст. Ми також із радістю опублікуємо ваші статті на відповідну тематику. Статті мають бути ексклюзивними, виконаними спеціально для "Das ist fantastisch!" та раніше неопубліковані друком або в мережі (автор також забов'язується не публікувати їх в інших збірках протягом року після виходу альманаху). [email protected] Останній термін подання матеріалів - 1 жовтня 2015 року

Хеллоувінський збірник

До збірки приймаються раніше не опубліковані оповідання у жанрі хорор обсягом від 7 000 до 25 000 знаків з пробілами. Бажано, щоби була прив'язка до теми осені чи Хеллоувіну. Збірка вийде друком. Оповідання надсилайте на адресу: [email protected]. Дедлайн подання матеріалів: 15 вересня 2015 р

Із нетерпінням чекатимемо на ваші твори!


Купити книгу "Втрачені дні"

опубліковано 18 лип. 2014 р., 19:48 Святослав Чирук   [ оновлено 19 лип. 2014 р., 21:43 ]


    Книга львівського фантаста Олександра Дмитровського "Втрачені дні" (рік видання - 2014) розповідає про боротьбу з інопланетними загарбниками. Свіжий україномовний фантастичний роман заповнює чергову "білу пляму" у царині вітчизняного фантастичного слова. Якщо маєте бажання придбати роман, звертайтеся за адресою [email protected]. Вартість книги 15 грн. (без доставки). 


Приймаємо тексти до альманаху

опубліковано 8 жовт. 2013 р., 11:04 Святослав Чирук   [ оновлено 20 груд. 2013 р., 00:03 ]



Клуб любителів україномовної фантастики оголошує про старт нового проекту - електронного альманаху "Das ist fantastische!". Альманах публікуватиметься раз на рік на нашому сайті у форматі PDF. Планується отримання ISBN. До альманаху будуть включатися статті, інтерв'ю та оповідання. В альманасі буде 3 тематичних серії, які чергуватимуться між собою:
  • Terra cossacorum
  • Astra nostra
  • Fairy
Terra cossacorum - номер присвячений козацькій фентезі та містиці, Astra nostra - науковій фантастиці та Fairy - класичній фентезі та містиці. Такий вибір зумовлений недостатньою увагою існуючих проектів до жанру фентезі, та, на наш погляд, зацікавленістю ним молодих авторів.
Перший випуск альманаху заплановано на 2014 рік (повноцінний старт проекту КЛУФ). Серії альманаху будуть виходити у зазначеній послідовності: Terra cossacorum - 2014 р.; Astra nostra - 2015 р.; Fairy - 2016 р. У 2017 р. знову публікуватиметься Terra cossacorum.
Альманах виходитиме українською мовою. Свої роботи надсилайте за адресою: [email protected].



1-10 of 11