Статті‎ > ‎

Готується до друку новий фантастичний комікс «Серед овець»

Ія Новицька


Готується до друку новий фантастичний комікс «Серед овець»


Українські коміксисти цього року приємно вражають. Невдовзі на нас чекає цікавий проект «Серед овець» від вітчизняного художника Олександра Корешкова, котрий, зокрема, працював над рисунками у коміксі «12! Поїхали».

Головним героєм коміксу «Серед овець» є пес, що буквально живе у суспільстві овець. Судячи з перших кадрів, історія сповнена політичною сатирою та алюзіями до комуністичного ладу. За словами автора, у ній також є мотиви антиутопії.

Ідея показати проблеми суспільства замінивши людей на тварин останнім часом достатньо популярна. Наприклад, вона підіймалася у мультфільмах «Зоотрополіс» та «Співай!». Проте у коміксі вже на початку окреслюється конфлікт індивіда проти натовпу, хижака проти отари. Якщо вам цікаво, що з цього вийшло, можете замовити перший номер у крамниці коміксів «Ideo графіка».

Сторінка проекту на фейсбуці, на якій можна слідкувати за новинами проекту тут.Офіційна анотація коміксу


Серед овець (випуск #1)


Щось клацнуло у світовому порядку і ви маєте шанс подивитись на речі, що нас оточують під іншим кутом. Шо таке “страх бути людиною”? Як це “бачити кривду і мовчати”? Коли ми перетворюємось на наши катів?

Таких складних питань цураєшся до останнього . То, може, краще буде їз розгянути на прикладі одного пса що живе у світі тотального страху, брехні і жадібності? Живе немов вівця серед овець…


Автор і хужожник: Олександр Корешков

Видавництво: "Vovkulaka"

Обкладинка: м'яка

Формат: 260х170 мм

Кількість сторінок: 32

Мова: українська