Статті‎ > ‎

Анонс нових серіалів на 2016 р.

Ія Новицька


Новий рік приносить багато цікавинок для любителів серіалів. І це не тільки продовження вже відомих проектів типу «Гри престолів» чи «Секретних матеріалів». На нас чекають зовсім нові багатосерійні фантастичні стрічки. У цій статті КЛУФ розповість про телевізійні серіали, перший сезон яких вийде на екрани цього річ.

 

Беовульф (Beowulf)

Опис: Екранізація середньовічної скандинавської поеми. Славетний воїн Беовульф прибуває до Хеороту, але на замок нападає страшний монстр на ім’я Грендель. Беовульф кидає йому виклик, щоб захистити людей.

Прем’єра: 3 січня 2016. Перший сезон: 13 серій – 50 хвилин серія.Хроніки Шаннари (The Shannara Chronicles)

Опис: Епічна екранізація фентезі за романом Террі Брукса. За сюжетом Північну Америку поділили на 4 частини, у кожній з яких мешкає окремий народ – ельфи, гноми, тролі та люди. Перший сезон, що знятий за мотивами книги «Ельфійське каміння Шаннари», вже порівнюють з «Володарем перснів». У серіалі навіть знявся Джон Ріс-Девіс, актор, котрий грав Гімлі, щоправда, цього разу в ролі прекрасного ельфа. Продюсером виступив Джон Фавро, відомий своєю роботою над «Залізною людиною».

Прем’єра: 5 січня 2016 р. Перший сезон: 10 серій – 40 хвилин серія.


Сутінкові мисливці (Shadowhunters)

Опис: Рімейк фільму «Знаряддя смерті: місто кісток» 2013 р., котрий з тріском провалився у прокаті. Цього разу роман Кассандри Клер екранізують у вигляді молодіжного серіалу. Молода дівчина на вечірці стає свідком ритуального вбивства, яке окрім неї ніхто не бачив. Згодом вона дізнається про існування невидимої для людей касти сутінкових мисливців, до якої вона також належить.

Прем’єра: 12 січня 2016. Перший сезон: 13 серій – 40 хвилин серія.Колонія (Colony)

Опис: Лос-Анджелес захопили прибульці. Хтось з людей продовжує опиратися окупантантам, хтось намагається співпрацювати з новою владою.

Прем’єра: 14 січня 2016. Перший сезон: 10 серій – 40 хвилин серія.


 

 Легенди завтрашнього дня (DC's Legends of Tomorrow)

Опис: Міні-серіал є спін-оффом про другорядних героїв серіалів «Стріла» та «Флеш», що об’єдналися проти супер злодія – Вандала Севіджа. Серед героїв – Атом, Біла Канарка, Капітан Холод, Тепла Хвиля, Вогняний Шторм, Яструб та Орлиця.

Прем’єра: 21 січня 2016. Перший сезон: 15 серій – 40 хвилин серія.


 

 

Люцифер (Lucifer)

Опис: Екранізація коміксу від DС – «Vertigo». Люцифер давно живе серед людей, володіє елітним клубом у Нью-Йорку та у вільний час допомагає дівчині-поліцейському розслідувати складні кримінальні справи. Серед творців серіалу  значиться Ніл Гейман.

Прем’єра: 25 січня 2016. Перший сезон: 13 серій – 40 хвилин серія.


 

 

Чарівники (The Magicians)

Опис: Серіал знятий за мотивами трилогії «The Magicians» Льва Гроссмана. Група молоді потрапляє у коледж магії поблизу Нью Йорка і дізнається, що в кожного з них є особливий магічний дар.

Прем’єра: 26 січня 2016. Перший сезон: 12 серій – 40 хвилин серія.


 

 

11/22/63 (11/22/63)

Опис: Екранізація роману Стівена Кінга. Головний герой – вчитель, що отримав можливість мандрувати у часі і вирішив попередити вбивство Кеннеді.

Прем’єра: 15 лютого 2016. Перший сезон: 9 серій – 60 хвилин серія.


 

 Мисливці (Hunters)

Опис: Екранізація роману Уітні Страйбера «Чужий мисливець». Нова терористична загроза – неземного походження. Влада США створює секретний відділ для боротьби з нею, де працює Балтімор Флінн, дружину якого викрали прибульці.

Прем’єра: 12 квітня 2016. Перший сезон: 13 серій – 44 хвилини серія.


 

Проповідник (Preacher)

Опис: Екранізація коміксу про священика, в якого вселилася істота на ім’я Генезис – син янгола і демона, котрий має величезну силу.

Прем’єра: травень 2016. Перший сезон: 10 серій.


 

 
Вигнанець (Outcast)

Опис: Головний герой – екзорцист, якого переслідують сили темряви. Серіал знятий за мотивами коміксу від Роберта Кіркмана – автора «Ходячих мерців».

Прем’єра: 4 червня 2016. Перший сезон: 10 серій – 60 хвилин серія.  

Західний світ (Westworld)

Опис: Екранізація роману від автора «Світу юрського періоду» М. Крайтона. Серіал розповідатиме також про парк атракціонів, але замість динозаврів там мешкатимуть андроїди у історичних декораціях. Одного разу в їх програмі виникає збій, і вони починають вбивати людей. Серіал показуватиме канал НВО, серед продюсерів значаться брат Крістофера Нолана та Джей Джей Абрамс. У серіалі знялися відомі голлівудські зірки, зокрема, Ентоні Хопкінс.

Прем’єра: (2016). Перший сезон – 60 хвилин серія.Деміен (Damien)

Опис: Серіал є сіквелом дилогії 70 рр. «Омен». У центрі історії хлопець, в якому прихована диявольська сутнісь: де б він не опинився, з людьми починають траплятися погані речі.

Прем’єра: (2016). Перший сезон: 10 серій – 60 хвилин серія.


Видео YouTube


Видео YouTube


Видео YouTube
Видео YouTube


Видео YouTube


Видео YouTube

Видео YouTubeВидео YouTube


Видео YouTube


Видео YouTube


Видео YouTube

Видео YouTube

Видео YouTube