Оголошено прийом творів до третього випуску альманаху "Das ist fantastisch! Fairy".

опубліковано 29 вер. 2016 р., 22:05 Святослав Чирук   [ оновлено 29 вер. 2016 р., 22:05 ]
    Дорогі друзі! 

   Оголошуємо прийом робіт для третього номеру альманаху "Das ist fantastisch! Fairy". Тематикою цього випуску є фентезі в ірландсько-скандинавському дусі. Ми очікуємо, що ви зможете передати атмосферу та дух ірландських і скандинавських саг, легенд чи казок. Спробуєте уявити собі безкраю крижану пустіль, глибокі, затиснуті серед скель, фйорди з прозорою водою, гейзери та вулкани, тролів, альвів, гномів, лепреконів, драконів та незламних людей, які живуть у цьому жорстокому світі.

    Ми не вимагаємо від вас ідеальних знань із історії та культури скандинавських країн чи Ірландії. Цю атмосферу можна передати, спираючись на вигаданий фольклор, як це вдалось Дж.Р.Р.Толкіну (але не надсилайте нам толкініану!).
Окремо зауважуємо, НЕ надсилайте БУДЬ-ЯКУ фентезі (мавки, чугайстри, арабські казки не підійдуть). 

 До розгляду приймаються прозові твори українською мовою. В разі якщо твір раніше публікувався (у тому числі - в інтернеті), обов'язково вкажіть де і коли. Проте, бажано, щоби твори були раніше неопублікованими. Кінцевий строк подання творів - 31 листопада 2016 р. Максимальний обсяг - до 40 тис. знаків із пробілами. Альманах виходить як e-zine (в електронній формі). З минулими випусками можна ознайомитися ТУТ.

Оповідання надсилайте на скриньку: [email protected]

Ми неприбуткове видання, а отже - не виплачуємо гонорарів. Випуск заплановано на кінець січня 2017 р.

Творчіх вам успіхів та натхнення!

Альманах україномовної фантастики "Das ist fantastisch!"