Статті‎ > ‎

Нове обличчя фантастики від видавництва "Богдан"

    Любителі фантастики вже встигли звикнути до дивану на обкладинках книг у серії "Горизонти фантастики" від видавництва "Навчальна книга "Богдан". В багатьох фенів вони викликали неоднозначну реакцію, яка іноді доходила до категоричного несприйняття. Як повідомляє видавництво, сьогодні серія оновлюється і на прохання любителів фантастики, отримує ще один дизайн. Відтепер у читачів з'явиться можливість вибору. Ті ж самі книги можна буде придбати як із традиційнним диваном, так і в новому оформленні. Ціла навала таких книг з'явиться вже на Форумі видавців у Львові. Серед новинок:

  • Ден Сіммонс — Гіперіон: роман
  • Роджер Желязни  —Хроніки Амбера : у 10 кн. Кн. 3 : Знак Єдинорога : роман
  • Роджер Желязни — Хроніки Амбера : у 10 кн. Кн. 4 : Рука Оберона : роман Дуґлас Адамс — Ресторан "Кінець світу" : роман
    Для порівняння:

Роджер Желязни. Цикл "Хроніки Амбера"

image description

image descriptionДуглас Адамс. "Ресторан "Кінець світу".


image description


    Хотілось би відмітити, що роман Дена Сіммонса "Гіперіон" також виходить у серії "Чумацький шлях", а отже має не два варіанти обкладинки, а цілих три! В залежності від серії буде дещо різнитися і цінова пропозиція.

Ден Сіммонс. "Гіперіон"


    Окрім того у нових обкладинках вийдуть і перші дві книги із циклу "Хроніки Амбера", а отже шанувальники творчості Р.Желязни отримають вибір, в якому оформленні збирати серію.