Наш Клуб  Про Клуб

В Україні є читачі, які бажають читати фантастику українською, є письменники, які її пишуть, та видавці, які її публікують. Але україномовна фантастика губиться у морі іншої (переважно російськомовної) літератури. Щоби розірвати це замкнене коло, ми вирішили зібрати в одному місці читачів, та фантастичні книги українською. 

Основна мета Клубу - активізувати ринок україномовної фантастичної продукції, популяризувати її та зробити доступнішою для читачів, представляючи у вигляді Каталогу, що динамічно оновлюється. Клуб надає лише інформаційні послуги, не розповсюджуючи товари самостійно.

Включаючи той або інший товар до Каталогу, Клуб не несе відповідальності за наявність товару у магазині, його доставку та умови продажу. При включенні в Каталог перевага віддається магазинам видавництв (які підтримують on-line торгівлю), інтернет магазинам та магазинам електронних книг.

При включенні до Каталогу книжок ми віддаємо перевагу творам суто українських авторів, опублікованих українською мовою (враховуючи переклади).

Клуб підтримує дві форми членства: дійсне та асоційоване. Дійсні члени беруть на себе зобов'язання купувати принаймні два товари з Каталогу протягом року. Асоційовані члени такого зобов'язання не дають. Дійсні члени можуть приймати участь у конкурсах та акціях Клубу, тоді як асоційовані - ні.

Усі бажаючі вступити до Клубу мають пройти просту реєстрацію. Наприкінці кожного року ми просимо всіх подати звіт щодо куплених/некуплених книжок.

Якщо в Каталозі немає книги

Ми намагаємося відстежувати ринок української фантастичної книги, утім це величезне і складне завдання, а наші можливості обмежені (наша команда досить невелика), тому ми заздалегідь просимо у вас вибачення, якщо ви не побачили тої чи іншої книги в нашому переліку. Якщо ви володієте інформацією про видання, які відсутні в Каталозі, будь ласка, сповістіть Координатора через форму зворотнього зв'язку і ми спробуємо включити їх до Каталогу. Якщо цього не відбулося, значить ми просто не встигли обробити всі заявки, та невдовзі видання обов'язково з'явиться на сайті.


Для чого це вам?

Якщо ви хочете читати фантастику українською, але не знаєте що почитати і де це знайти, то наш Клуб саме для вас. Тепер вам не потрібно шукати інформацію про фантастику, яка виходила українською, а також про те, де її можна придбати, бо ми вже це зробили за вас.

Ми не вимагаємо, щоби ви купували якісь конкретні книжки в якихось конкретних магазинах. Посилання які ми наводимо дані лише для того, щоби вас зорієнтувати і зберегти ваш час. Для нас головним є сам факт, що ви купуватимете фантастику українською і лишень раз на рік сповіщатимете нас про те скільки книжок ви придбали (байдуже де).

Ви нічого не втратите від вступу до Клубу, бо якщо ви сюди потрапили, значить ви хочете читати фантастику українською, ну і, звичайно, бути свідомі того, що допомогаєте україномовній фантастиці впевнено стати на ноги.