Статті‎ > ‎

Чутки про екранізацію коміксу "Воля"

    Із неофіційних джерел стали відомі подробиці роботи над екранізацією коміксу «Воля».

    Фільм під робочою назвою «Закон ноосфери» розповість про талановитого винахідника Володимира Вернадського та його асистентку Ганнусю. Їхні стосунки чимось нагадуватимуть Тоні Старка та Пепер Потс із фільму «Залізна людина». На роль Вернадського розглядалася кандидатура Антіна Мухарського (який, на жаль, сьогодні залишив країну).


    За «злитим синопсисом» сюжет картини має виглядати так:

    «Події розгортаються в Києві у період 1917 – 1922рр альтернативної реальності, де Українська Народна Республіка продовжила своє існування. Завдяки винаходам Вернадського УНР веде успішну боротьбу з ворогом та крокує до світлого майбутнього з небувалим рівнем технічного розвитку. Одна з розробок Вернадського – прилад «Транспорт», який дозволяє транспортувати предмети та істот через товщу землі, гірські породи, будівлі... без їхнього руйнування. Шпигуни намагаються викрасти сам прилад чи його креслення».


Редакція спробувала зв’язатися з одним із авторів «Волі», щоби спростувати або підтвердити цю інформацію. Але, на жаль, відповіді так і не дочекалася. Одне відомо точно – робота над кіно версією «Волі» триває.