Наш Клуб‎ > ‎Новини‎ > ‎

Новинки книжкового ринку: Сергій Бадей. Курс Бойового мага.

опубліковано 5 лип. 2016 р., 23:18 Святослав Чирук   [ оновлено 5 лип. 2016 р., 23:24 ]
image description
До книжкового ярмарку у Львові видавництво "Навчальна книга "Богдан" зробило подарунок любителям української фантастики - підготувало українське видання роману вітчизняного письменника-фантаста - Сергія Бадея - "Курс бойового мага". Це - перший роман фентезійного циклу, який, знову ж таки ВПЕРШЕ друкується українською
За люб'язної згоди видавництва, маємо нагоду презентувати анотацію та офіційну обкладинку українського видання. Приємного всім читання!

Анотація: Шістнадцятилітній Микола Бутенко міг завше запросто підвищувати температуру долонь. От не захоче йти до школи, потримає термометр у руці… А за чотири дні до випускних іспитів, на лісовій галявині, начитавшись фентезі, несподівано утворив між долонями жовтожару палахтючу кульку й, злякавшись, відштовхнув від себе.
    …А далі була інша реальність. Не чужа планета, а незвіданий фантасмагоричний світ, населений тролями, вампірами, орками, ельфами, кікіморами… і, звичайно ж, людьми.
    А ще була Школа магії, бо в тому світі немає сучасних технологій, зате є глибокі знання законів природи, злиття людей із нею. Та світ — дуалістичний. На світлу істоту чатують злі почвари. І побороти їх можна, лише опанувавши бойову магію.
    …Надзвичайно захоплюючі пригоди хлопця-землянина та його друзів у тому чарівному світі. Дотепні й оригінальні викладачі Школи. Дорослішання головного героя і його несподіваний вибір.
Усе це на сторінках цієї дивовижної книги, що, безумовно, зацікавить не лише підлітків, а й дорослих.