Авторам

    В Україні постійно відбувається сила силенна заходів, пов'язаних із фантастикою. Це і конвенти, і вручення нагород, результати конкурсів,  тощо. При чому територіально вони дуже відстоять одне від одного - Львів, Івано-Франківськ, Київ, Харків, Кривий Ріг, Партеніт тощо. Фізично бути присутнім на усіх цих заходах просто неможливо, а опублікувати цікаву та ексклюзивну інформацію хотілося б. Саме тому Клуб любителів україномовної фантастики запрошує Вас стати нашими власкорами. Якщо Ви відвідуєте якийсь захід, пов'язаний із фантастикою - поділіться із нами.

    Окрім того, якщо Ви маєте цікаву інформацію про окремі напрямки у фантастиці (кіберпанк, технотрилер тощо), фантастів, фантастичні фільми, маєте власний погляд на певні фантастичні елементи (бластери, дракони тощо), із задоволенням чекатимо на Ваші тексти.

   Проект є некомерційним. Ми сподіваємося, що деякі автори підтримають проект і нададуть матеріали безкоштовно. У статті обов'язково вказуйте Ваше ім'я.

    Надіслані твори мають бути АВТОРСЬКИМИ. Звичайно, Ви можете використовувати певні ресурси в якості джерел (у такому разі слід зробити посилання), але сама ідея і подання мають бути Вашими. Ніхто з нас не хоче мати проблем з авторськими правами, тому просимо Вас поставитись до цього з розумінням. Окрім того, нас не цікавлять передруки. 

    Надсилайте свої матеріали на адресу: [email protected] Адміністрація сайту може відмовити у публікації. Текст вважається прийнятим тільки після підтвердження e-mail-ом.

 
    Нас цікавлять:
  • Репортажі з місця подій (з фото);
  • Інтерв'ю;
  • Аналітика.
    Сподіваємося на плідну співпрацю!

Ви також можете надсилати статті та оповідання до альманаху "Das ist fantastische!"

e-mail журналу: [email protected]