Конкурс «Детективи. Пригоди. Фантастика» від журналу "Пізнайко"

опубліковано 14 лист. 2015 р., 20:41 Святослав Чирук   [ оновлено 14 лист. 2015 р., 20:41 ]
Ні для кого не секрет, що дитяча фантастика в Україні сьогодні є одним із найбільш перспиктивних напрямків у фантастичній літературі. Якщо ви ще не писали в цьому жанрі, варто спробувати себе у короткій формі оповідання та отримати змогу опублікуватися в популярному дитячому журналі "Пізнайко" або на його сайті. Якщо ж ви давно працюєте у цьому жанрі, то вам тим паче варто взяти участь у конкурсі. Поспішайте! Строки подання матеріалів на конкурс дуже стислі!!!

Борсучок Пізнайко розшукує авторські твори в детективному, пригодницькому та фантастичному жанрах. 

Позмагатися можуть і великі літератори, і всі-всі, хто тільки відкриває в собі Майстра слова. На переможця уже зачекались: грошова винагорода, диплом, почесне місце на сторінках найкрутішого дитячого журналу і, звичайно ж, велика дружна Пізнайкова родина! Витвори тих, хто не здобуде головної нагороди, але виявить самобутність і творчий підхід, неодмінно будуть опубліковані на сайті posnayko.com.

Вимоги до учасників:

  • оригінальність (матеріал має бути авторським; до розгляду не приймаються твори інших авторів);
  • мова твору – українська чи російська;
  • орієнтування на читацький вік від 6 до 12 років;
  • обсяг прозових творів – до 4500 зн. б. п., віршованих – до 48 рядків.

Матеріали на конкурс приймаються до 1 грудня 2015 року. Надсилайте листом із темою «Детективи. Пригоди. Фантастика» на електронну скриньку [email protected].