Різне‎ > ‎

Правда / вигадка. Люди Х: Дні минулого та майбутнього

опубліковано 16 квіт. 2014 р., 23:04 Святослав Чирук   [ оновлено 16 квіт. 2014 р., 23:09 ]
З метою реклами до проекту «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього» Брайана Сінгера було зроблено спеціальний сайт, на якому начебто у вигляді документів подано історію із вкраплинами фантастики, а саме - існування мутантів. Історичні факти перемішані із вигадками, що, як треба зрозуміти, за залумом має надати фільму більшої реалістичності.


Виявляється, під час поворотного моменту Холодної війни 1962 року народження, ракети, запущені близько Куби не спрацьовують через неопізнаної групи людей з невідомими здібностями.

1963. Мутанти були причетні до вбивства Кеннеді. Один зі свідків стверджує, що мутант, відомий як Магнето (Ерік Леншерра), причетний до вбивства Джона Ф. Кеннеді. Сам Магнето заперечує свою провину, все це породжує рух «Свободу Магнето».

У 1965 році Чарльз Ксав'єр засновує приватну школу-інтернат для обдарованих дітей, яка повинна стати безпечним місцем для навчання мутантів.

1967 рік. Trask Industries розробляє штучні кінцівки, які змінюють життя мільйонів людей з обмеженими здібностями. Болівар Траск робить революцію в протезуванні за допомогою відтворених з ДНК штучних кінцівок.

1972. Болівар Траск і Річард Мілхауз Ніксон влаштовують секретну зустріч, яка для зручності була стерта із записів. Слідчі конгресу, що шукають докази незаконних відносин між Trask Industries і адміністрації Ніксона, заходять у глухий кут, коли виявляють, що 18,5 хвилин зустрічі між Trask Industries і президентом були повністю стерті з записів.

1973 рік. Траск оголошує про старт програми Вартових Mark I.
Президент Ніксон зустрічає Вартових з розпростертими обіймами. Уклавши оборонний контракт з урядом, Trask Industries починають виробництво і розгортання Вартових Mark I. Хто має величезне фінансування, проект підняв рівень національної безпеки до великих висот, але в той же час призвів до віддалення Америки від Золотого Стандарту.

1975 рік. Ксав'єр їде до Вашингтона.
Професор Чарльз Ксав'єр виступає перед Білим Домом із проханням надати основні права всім мутантам.

1977 рік. П'єтро Максімофф, він же Ртуть / Quicksilver, б'є 8 світових рекордів, викликаючи перегляд участі мутантів в атлетичних змаганнях. Міжнародний комітет легкої атлетики приймає нову політику генетичного тестування спортсменів, в результаті якої, ніхто з виявленим в крові геном Ікс не може брати участь у змаганнях.

1984 рік. Священик називає мутантів «Божественним прокляттям».
Популярний телепроповідник і священик Боб Белл і його організація "Людська більшість" виступають за масштабне антімутантское рух. Серед їхніх принципів - віра в те, що хвороба - це божественне прокляття за інтеграцію мутантів.

1986. Після катастрофи на чорнобильській атомній електростанції, Радянський Союз зіштовхує зі спалахом немовлят - мутантів.

1988 рік. Німеччина стає першою країною, яка прийняла політику ізоляції мутантів. Кілька збунтувалися мутантів в знак протесту руйнують частину Берлінської стіни завдовжки в одну милю, убивши 23 людини і поранивши близько 200. Це призвело до антімутантскім протестам на Заході Німеччини. Берлінська стіна стоїть донині, але Східна Німеччина стала спеціальною зоною для мутантів.

1989 рік. Люди можуть спати спокійно. У співпраці з Trask Industries, ФБР відкриває метод використання слідів ДНК на місцях злочинів, щоб ідентифікувати злочинців. Тим часом, Trask Industries починають створювати свою приватну базу даних мутантів, використовуючи знайдені ДНК з метою продажу цієї інформації світовому уряду.

1991 Південно- африканська реформа.
Південна Африка вступає в еру визнання і рівності, ставши безпечним притулком для мутантів. Поки в світі посилюється проблема відносин мутантів і людей, Південна Африка з гордістю оголошує свою країну єдиним притулком для всіх.

1994 рік. Сапатистську армія національного звільнення (ліворадикальний рух в самому південному мексиканському штаті Чьяпас), заручившись підтримкою солдат-мутантів, вступає в збройний конфлікт з мексиканським урядом у південній Мексиці.

1996 рік. Спалах хвороби коров'ячого сказу.
Тестування гена Ікс, що проводиться корпорацією Trask Industries, призводить до глобальної епідемії. Рання спроба створити ліки для гена Ікс призводить до невдачі, коли тестування на тваринах призводить до глобального розповсюдження інфекції, що стала відомою як коров'ячий сказ.

2001 рік. Відкрито центр ув'язнення мутантів ...

Сайт проекту

Відео YouTube