Наш Клуб‎ > ‎

НовиниВпізнаємо видавництво за обкладинкою

опубліковано 31 лип. 2018 р., 03:02 Ия Новицкая   [ оновлено 31 лип. 2018 р., 03:04 ]

    
    Пропонуємо вашій увазі жартівливий спосіб розрізняти фантастичні книжки від вітчизняних видавництв за оформленням обкладинки. Почитати та подивитися про це можна ТУТ.

«Київ Комік Кон» - 2018. Частина 2. Косплей. Кіно. Книги

опубліковано 19 лип. 2018 р., 04:57 Ия Новицкая   [ оновлено 19 лип. 2018 р., 04:59 ]

    Цьогорічний «Київ Комік Кон» не минувся без дискусій і презентацій. Зокрема, багато говорили про вітчизняне фантастичне кіно (і показували ексклюзивні матеріали зі зйомок), анонсували нові книжки та, звичайно, родзинкою фестивалю став перформанс косплеєрів.

    Про наші враження читайте ТУТ.

«Київ Комік Кон» - 2018. Частина 1. Комікси

опубліковано 18 лип. 2018 р., 04:48 Ия Новицкая   [ оновлено 18 лип. 2018 р., 04:58 ]

    Майже два місяці тому пройшов «Київ Комік Кон», а ми тільки почали викладати матеріали на сайт. Сталося це тому, що цього разу ми привезли близько 20(!) годин аудіо записів із різних презентацій, які не встигли швидко обробити. Зараз потроху надолужуватимемо, і пропонуємо вашій увазі короткі нариси з того, що там відбулося. У першій частині поговоримо про комікси.
    Почитати про презентації можна ТУТ.

Ескізи майбутнього на "Книжковому Арсеналі" - 2018

опубліковано 27 черв. 2018 р., 04:00 Ия Новицкая   [ оновлено 27 черв. 2018 р., 04:01 ]

    Місяць тому відгримів «Книжковий Арсенал» - найбільша літературна подія першого півріччя. Темою фестивалю стали «Ескізи майбутнього», тож не дивно, що чимало заходів було присвячено фантастиці. Окрім презентацій книжок, дискусій та розмов із зарубіжними гостями, справжньою окрасою фестивалю стала виставка «Метрополіс», присвячена однойменному фільму, а також тому, як люди, що жили 100 років, тому уявляли майбутнє. Про фантастичні події на «Арсеналі» читайте у збірці нарисів за посиланням.

Відгук на комікс "Княжа воля"

опубліковано 26 черв. 2018 р., 04:46 Ия Новицкая   [ оновлено 26 черв. 2018 р., 04:48 ]

    Новинка цього літа – дитячий комікс «Княжа воля» оповідає про пригоди хом’ячків, що мутували на Чорнобильщіні і розвили цивілізацію до рівня Київської Русі. Над його створенням працювала та ж команда, що подарувала нам стімпанк-дизельпанк комікс «Воля». Про враження від бойових хом’ячків читайте ТУТ.

Новини фантастики з книжкових фестивалів 2018 р. (перше півріччя)

опубліковано 23 черв. 2018 р., 06:45 Ия Новицкая   [ оновлено 23 черв. 2018 р., 06:47 ]


    У цьому дописі зібрані основні новини про видання фантастики, що звучали на «Книжковому Арсеналі» (і зовсім трохи інформації з «Київ Комік Кону»).

    Отже, «Видавництво Жупанського» презентувало робочі варіанти обкладинок до серії фантастики «Ad Asta». Першими у ній вийдуть: П. Воттс «Сліпобачення», Д. Сіммонс «Терор» та перший том короткої прози Ф. Діка. Всі ці книжки мають бути вже у вересні. Окрім цього видавець Олексій Жупанський анонсував вихід книг Н. Стівенсона «Snow crash» та П. Андерсона «Вартові часу».

    У «КМ-Букс» триває робота над перекладом нової книги Н. Геймана – «Океан у кінці стежки».

    За сприяння «Інституту Гете в Україні» влітку мають вийти одразу 4 підліткові антиутопії від німецьких авторів: Ш. Кернер «Світлокопія» («ВСЛ»), М. Зонтагг «Сканери» («Discurus»), Б. Б’єрг «Ауергаус»(«Видавництво»), К. Брандіс «Фрістайлерка» («Книголав»).

    З’явилася також нова інформація про вихід раніше анонсованих книжок. Так, роман Володимира Арєнєва «Дитя песиголовців», що зараз вийшов у колекційному оформленні, восени має бути перевиданий видавництвом «АССА». Переклад-довгобуд Я. Дукая «Крига» має з’явитися в «Астролябії» вже у липні. До кінця літа мають надрукувати «Ендіміон» Д. Сіммонса («Навчальна книга – Богдан») у серії «Горизонти фантастики» та з кимось вподобаними «диванними» обкладинками. Вихід ще однієї очікуваної новинки цього видавництва – Ч. Мєвіль «Вокзал загублених снів» - потроху відкладається з вересня на більш пізній термін.

    Ну, і «Видавництво Старого Лева» продовжить друкувати Т. Пратчетта. За чутками наступною має бути книга «Wyrd sisters» - продовження «Права на чари», у роботі також цикл про «Варту».

Відгук на кіберпанк Цезарія Збєшховського "Голокост F"

опубліковано 18 черв. 2018 р., 03:17 Ия Новицкая   [ оновлено 18 черв. 2018 р., 03:20 ]

    

    Нещодавно у «Видавництві Жупанського» вийшла незвична фантастика – польський кіберпанк із прицілом на релігійну літературу та філософію. Автор новинки – Цезарій Збєшховський, для якого українське видання стало першим перекладом книги взагалі. Під обкладинкою окрім самого роману «Голокост F» можна почитати оповідання автора, які допомагають краще зрозуміти світ. Про враження від книжки читайте за посиланням.

Українські комікси 2018 року. Тенденції першого півріччя

опубліковано 10 черв. 2018 р., 12:30 Ия Новицкая   [ оновлено 10 черв. 2018 р., 12:31 ]

    Пропонуємо вашій увазі трохи суб’єктивних і дуже оптимістичний огляд ринку українських коміксів за перше півріччя 2018 року. У ньому ми розглядаємо тенденції у царині вітчизняних коміксів за тематикою, жанрами, ціною, і доходимо висновку, що процес зростання триває, і майбутнє у коміксів доволі світле. У статті також наведено перелік україномовних коміксів, що вийшли від початку 2018 р., і тих, що тільки анонсовані.

Почитати про українські комікси можна ЗА ПОСИЛАННЯМКаталог грецької фантастики за 2017-2018 рр.

опубліковано 8 черв. 2018 р., 06:27 Ия Новицкая   [ оновлено 8 черв. 2018 р., 06:29 ]

    Що ми знаємо про грецьку фантастику? Чесно кажучи, дуже мало. Тому особливо приємно, що гостею цьогорічного «Книжкового Арсеналу» стала письменниця Іоанна  Буразопулу. Зустріч із нею організував «Грецький фонд культури» (м. Одеса) і в якості бонусу випустив невелику брошуру, яка містить УКРАЇНОМОВНИЙ Каталог грецької фантастики за 2017-2018 рр. Ми впевнені, що інформація з нього може бути цікава та корисна вітчизняним видавцям, знавцям фантастики та просто любителям літератури, яким цікаво дізнатися про Європейських авторів. Тож із дозволу «Грецького фонду культури» відтепер ви можете ознайомитися з цією брошурою на нашому сайті.

    Переглянути та завантажити Каталог можна ЗА ПОСИЛАННЯМ

Книжкова поличка до «Арсеналу» 2018

опубліковано 29 трав. 2018 р., 02:58 Ия Новицкая   [ оновлено 29 трав. 2018 р., 08:58 ]

    Весна закінчується, а найбільший книжковий фестиваль столиці тільки починається. Під нього вже традиційно вийде багато новинок фантастики. Протягом останнього місяця ми відслідковували анонси книжок, «наповнюючи» книжкові полиці, і зараз готові представити їх вам. Зверніть увагу, якщо серія книг оголошувалася поступово, книги одного циклу можуть опинитися на різних полицях (як це сталося, наприклад, з циклом «Звіродухи»). Дана добірка ілюструє новинки фантастики (фентезі, антиутопій, казок тощо), які можна придбати на «Арсеналі» або у книгарні вашого міста.

    Зарубіжна фантастика: полиці № 1, 3, 5, 7, 9

    Українська фантастика: полиці № 2, 6, 8,

    Комікси: полиці № 4, 10

    Змішані полиці української і зарубіжної літератури: № 11, 12
41-50 of 222