Наш Клуб‎ > ‎

НовиниІсторія коміксів від "Третьої паралелі"

опубліковано 23 груд. 2015 р., 03:38 Святослав Чирук   [ оновлено 23 груд. 2015 р., 03:44 ]Історія коміксів у відеоогдяді від "Третьої паралелі" (http://3parallel.at.ua/): 

Видео YouTube


Чекаємо на продовження!

Набір творів до другого номеру альманаху "Das ist fantastisch!" завершено

опубліковано 14 лист. 2015 р., 12:59 Святослав Чирук   [ оновлено 14 лист. 2015 р., 12:59 ]

Набір творів до другого номуру електронного альманаху "Das ist fantastisch!" "Astra nostra/ 2015" завершено. Триває упорядкування номеру з отриманих матеріалів. Дякуємо всім за надіслані твори! 

Літературний конкурс «Детективи. Пригоди. Фантастика» від журналу "Пізнайко"

опубліковано 14 лист. 2015 р., 12:36 Святослав Чирук   [ оновлено 14 лист. 2015 р., 12:39 ]

Ні для кого не секрет, що дитяча фантастика в Україні сьогодні є одним із найбільш перспиктивних напрямків у фантастичній літературі. Якщо ви ще не писали в цьому жанрі, варто спробувати себе у короткій формі оповідання та отримати змогу опублікуватися в популярному дитячому журналі "Пізнайко" або на його сайті. Якщо ж ви давно працюєте у цьому жанрі, то вам тим паче варто взяти участь у конкурсі. Поспішайте! Строки подання матеріалів на конкурс дуже стислі!!!

Борсучок Пізнайко розшукує авторські твори в детективному, пригодницькому та фантастичному жанрах. 

Позмагатися можуть і великі літератори, і всі-всі, хто тільки відкриває в собі Майстра слова. На переможця уже зачекались: грошова винагорода, диплом, почесне місце на сторінках найкрутішого дитячого журналу і, звичайно ж, велика дружна Пізнайкова родина! Витвори тих, хто не здобуде головної нагороди, але виявить самобутність і творчий підхід, неодмінно будуть опубліковані на сайті posnayko.com.

Вимоги до учасників:

 • оригінальність (матеріал має бути авторським; до розгляду не приймаються твори інших авторів);
 • мова твору – українська чи російська;
 • орієнтування на читацький вік від 6 до 12 років;
 • обсяг прозових творів – до 4500 зн. б. п., віршованих – до 48 рядків.

Матеріали на конкурс приймаються до 1 грудня 2015 року. Надсилайте листом із темою «Детективи. Пригоди. Фантастика» на електронну скриньку [email protected].

"Світильник Джека" вийшов друком

опубліковано 26 жовт. 2015 р., 15:49 Святослав Чирук   [ оновлено 26 жовт. 2015 р., 15:49 ]

"Світильник Джека" вийшов друком! Тепер на Хеллоувін вам точно не буде сумно. Біля запаленого гарбуза можна почитати збірку моторошних історій. Збірка вийшла симпатична. Маленька, охайна. У кишеньковому варіанті. Читати зручно. І оформлення класне. Книга вже є у кількох інтернет книгарні  Books.com.ua
 
Книгу також можна замовити за адресою 
Ціна 45 грн.

Хочеться відзначити, що фундаторами збірки - Олександром та Надією Дмитровськими, а також редактором - Оксаною Бондаренко та художником - Іваном Дубровським було зроблено надзвичайну роботу. Велика дяка їм за це!
Від себе: Можна вважати, щр "Світильник Джека" - це своєрідне продовження традиції видання "Різдвяних історій" - збірок "страшних і містичних історій" напередодні Різдва, започаткованої Ч. Дікенсом. Католицьке Різдво (25 грудня) співпадало зі скандинавським поганським святом Йоль, яке було аналогом Хеллоувіну. 

Приємного вам читання!

Опубліковано український переклад перших двох романів із циклу Р. Желязни "Хроніки Амбера"

опубліковано 20 жовт. 2015 р., 06:23 Святослав Чирук   [ оновлено 20 жовт. 2015 р., 06:48 ]

    Українські фени вже давно мріють про те, щоби читати  світових класиків жанру українською мовою. За радянського союзу такі переклади робилися вкрай рідко. З початком 90-х український книжковий ринок заполонили російські переклади, проте сьогодні ситуація змінилася. Шанувальників української книги побільшало. Люди хочуть поповнити домашні бібліотеки улюбленими романами рідною мовою. Хочуть дати змогу почитати їх своїм дітям. Іноді, керуючись патріотичними міркуваннями, навіть роблять переклади з російської. Але мережові переклади неможна порівняти із читанням якісного перекладу, зробленого з оригіналу. На зустріч таким бажанням пішло видавництво "Навчальна книга "Богдан". В серії "Горизонти фантастики" нещодавно було опубліковано перші дві книги культової серії відомого письменника-фантаста Роджера Желязни "Хроніки Амбера". Сподіваємось, зовсім скоро можна буде придбати і весь цикл. 

Анонс до видання:

Роджер Желязни «Дев’ять принців Амбера»

    Роджер Желязни — відомий американський письменник-фантаст, котрий одержав за свої твори такі престижні премії, як Х’юго та Неб’юла. Усього було видано 150 оповідань та 50 книг фантаста, та все ж одними з найкращих книг у творчості письменника критики вважають серію «Хроніки Амбера».
    Роман «Дев’ять принців Амбера» перша книга із серії та п’ятикнижжя про принца Амбера — Корвіна.
    Книга переносить нас у фантастичну реальність, де єдиним істинним світом є Амбер, а всі інші — лише його відображенням — Тінями. Упродовж віків тут усе йшло своєю чергою: Амбером правив король Оберон, принци та принцеси мандрували між Тінями, часом десь осідаючи, щоб повоювати чи трішки покерувати світом. Та одного ранку Оберон зник, тож Амберу терміново став потрібен новий правитель. Родина родиною, однак власні амбіції у могутньої королівської сім’ї завжди мають бути на першому місці. Тож братовбивча війна міжсвітового масштабу розпочалась. І все б, здавалося, нічого, та один із головних претендентів на трон — принц Корвін — застряг у Тіні, що зветься Землею, без жодних спогадів, хто він, проте лише з думкою, що «щось тут не так». Корвін завжди був найнепередбачуванішим та найхитрішим з усіх принців. Та що очікувати від нього тепер — сказати не міг ніхто. Бо принц не тільки втратив пам’ять, а й подобрішав. Тож при звичайному вияві почуттів у решти учасників битви за трон виникає відчуття, що Корвін веде блискучу гру, масштаби якої вони оцінити не в змозі. 
    Ті, у кому тече королівська кров, у книзі завжди постають як надлюди — сильні, розумні, амбітні. Сила подорожувати між світами та довголіття робить їх цинічними, всі Тіні вони розцінюють лише як свою власність, у якій можуть робити, що заманеться. Тисяча, мільйони чи мільярди життів для них нічого не вартують. Мешканці ж Тіней є лише слабким відображенням «справжніх» людей, проте ці «відображення» часто постають більш людяними зі своєю слабкістю — «почуттями». Не вписується у цю систему Корвін, зі своєю людяністю та сентиментальністю, яких набрався на Землі. Та ось чи піде це йому на користь? Адже він все ж таки є принцом Амбера, єдиного справжнього міста у світах. 
    Попри те, що «Дев’ять принців Амбера» є фантастичним романом, цей твір надзвичайно багатотемний. Серед усього різноманіття виокремлюються теми людяності, сімейних відносин, відповідальності за могутність і владу та постає одне з одвічних запитань: «А що таке зло?».
    Розповідь багата на події. Воєнні баталії вражають своєю масштабністю, а війська — різноманіттям. Ворогуючі сторони завжди змінюються, а допомогти, як і завдати удару в спину, може будь-хто з принців. Подорож по світах, що так відрізняються від Тіні-Землі, є звичною справою. Все це робить роман динамічним та водночас цілісним.
    
    Одразу перші дві книги серії «Хроніки Амбера» "Дев'ять принців Амбера" та "Рушниці Авалону" у вересні цього року були надруковані українською мовою видавництвом «Навчальна Книга – Богдан»
    Книги адресовані для всіх любителів фантастики!

Ознайомитися із фрагментами книг та замовити примірник можна за посиланнями: 
 • "Девять принців Амбера";
 • "Рушниці Авалону".


Приємного читання
КЛУФ

Набір оповідань на Хеллоувінську збірку завершено

опубліковано 8 жовт. 2015 р., 05:42 Святослав Чирук   [ оновлено 8 жовт. 2015 р., 05:48 ]

Із задоволенням презентуємо обкладинку збірки горор-оповідань "Світильник Джека". Ініціатором і упорядником видання став львівський письменник-фантаст Олександр Дмитровський. Збірка виходить в рамках проекту Клубу любителів україномовної фантастики (Оголошення про збірку ТУТ) Наразі можемо повідомити, що набір оповідань до Хелоувінської збірки завершено. Відбувається упорядкування збірки і підготовка до друку. Інтерв'ю упорядника щодо збірки ТУТ. І ТУТ. Вдячні всім за співпрацю і бажаємо подальших творчих успіхів!

З повагою,
КЛУФ

Чекаємо на фестиваль фантастичної літератури

опубліковано 8 жовт. 2015 р., 05:33 Святослав Чирук   [ оновлено 8 жовт. 2015 р., 05:33 ]

Творче об'єднання ЛiTerra запрошує всіх відвідати 30 жовтня - 1 листопада 2015 Міжнародний фестиваль фантастичної літератури і вигаданих світів ЛіТерра Кон в місті Києві. Детальніше ТУТ.

На "Запорізькій книжковій толоці" говоритимуть про фантастику

опубліковано 8 жовт. 2015 р., 05:26 Святослав Чирук   [ оновлено 8 жовт. 2015 р., 05:29 ]

На фестивалі "Запорізька книжкова толока", що пройде 16-18 жовтня у виставковому центрі “Козак-палац” / Запоріжжя, вул. Перемоги, 70б відбудеться дискусія про українську фантастику. Календар фестивалю: ТУТ

Вітаємо з Днем незалежності України!

опубліковано 22 серп. 2015 р., 10:37 Ия Новицкая   [ оновлено 22 серп. 2015 р., 10:55 ]

Шановні члени Клубу любителів україномовної фантастики, фени, українці!

Щиро вітаємо Вас з ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ! Нехай все лихе минеться і майбутнє принесе нам щастя, спокій та нові перспективи. Хай все буде добре і злагода понує у нашому спільному домі. Не полишайти творчості, вона - наше майбутнє та розрада. Успіхів вам в усіх починаннях! Побільше нових та цікавих книг від українських та закордонних авторів, чудових фільмів, ігор та гарного настрою. Ми на це заслуговуємо!
З Днем незалежності!

З повагою,
КЛУФ

У Києві відбудеться 3-й стімпанк-конвент

опубліковано 22 серп. 2015 р., 09:49 Ия Новицкая   [ оновлено 22 серп. 2015 р., 11:09 ]

19 вересня в Києві відбудеться ІІІ Стімпанк конвент. Місце проведення ресторан Piano Cafe (вул. Ярославська, 52-а). Територію буде розділено на 4 зони, в яких будуть відбуватися заходи.

У програмі: • Міні пікнік і стімпанк прогулянка від історичного музею Андріївським спуском на Поділ до основного місця проведення заходів.
 • Жива музика: групи Zwyntar, Ковент-Гарден, оперна співачка Євгенія Эдельвайс
 • Виступи танцювальних колективів
 • "Живі стімпанк-статуї"
 • Настільні ігри від клубів "Ігродол" і GameZone
 • Виставка-продаж стімпанк-аксесуарів, гаджетів і механізмів
 • Бібліотека
 • Сінематека
 • Майстер-класи з танців і бальна програма
 • Лекція з вікторіанських зачісок
 • Презентація нового роману в жанрі "стімпанк" від його автора, українського письменника Ігоря Сіліври, а також спілкування письменника з відвідувачами
 • Церемонія традиційного англійського чаювання
 • Гадання на Таро
 • Конкурс на кращий стімпанк-костюм
 • Конкурс на кращий стімпанк-косплей
 • Квест по всім локаціям конвенту
 • Постійно діюча фото-зона

  Будуть доступні квитки 4 класів, у плату деяких входить вартість участі в окремих заходах і приємні подарунки від організаторів.

  Детальна програма перебуває в процесі доопрацювання.

  Всі бажаючі прийняти участь у програмі можуть залишити заявки в темах:
  https://vk.com/topic-75222095_32170232 - для майстрів хендмейда
  https://vk.com/topic-75222095_32170236 - для музик
  https://vk.com/topic-75222095_32264138 - для інших участників программи
  https://vk.com/topic-75222095_32264132 - для винахідників

Інформація Kiev Steampunk Community: https://vk.com/kiev_steampunk_community

141-150 of 222