Наш Клуб‎ > ‎Новини‎ > ‎

Оголошено прийом текстів до четвертого випуску альманаху «Das ist fantastisch! Alter Ego»

опубліковано 29 серп. 2017 р., 09:58 Святослав Чирук   [ оновлено 29 серп. 2017 р., 10:03 ]
Друзі, розправляємо вітрила і рушаємо далі відкривати фантастичні світи! Альманах "Das ist fantastisch!" оголошує набір творів до четвертої тематичної збірки, яка вийде під кодовою назвою "Alter Ego". Цього разу темою номеру стане альтернативна історія. Як завжди ми закликаємо авторів подивитися на проблему широкими очима (головне, пам'ятайте, що історія буває не тільки політичною ;), хоча від неї повністю нікуди подітися). Існує історія науки і техніки, історія культури, еволюційна історія, історія медицини і багато іншого. Дайте волю своїй уяві. Чим більш різноманітними будуть твори, тим краще.

 

До розгляду приймаються прозові твори українською мовою. В разі якщо твір раніше публікувався (у тому числі - в інтернеті), обов'язково вкажіть, де і коли. Проте, бажано, щоби твори були раніше неопублікованими. Кінцевий строк подання творів - 10 грудня 2017 р. Максимальний обсяг - до 40 тис. знаків із пробілами. Альманах виходить як e-zine (в електронній формі). З минулими випусками можна ознайомитися ТУТ.

 

Оповідання надсилайте на скриньку: [email protected]

 

В темі листа зазначте "Alter Ego". Приймаються файли у форматах doc та docx.

Увага! Перед твором ОБОВ'ЯЗКОВО зазначте ім'я автора та, за бажанням, ім'я (псевдонім), під яким ви хочете опублікувати твір. Редакція не рецензує твори та не веде листування з авторами. Пам'ятайте, якщо ви надіслали твір, він обов'язково буде розглянутий.

 

Окрім оповідань ми також зацікавленні у статтях, оглядах та рецензіях. Якщо ви маєте бажання підготувати такий матеріал, прохання спочатку обговорити тематику з редакцією. Будемо раді також іншим варіантам співпраці. Контактна скринька: [email protected]. У темі листа вкажіть "Alter Ego. Співпраця".

 

Ми неприбуткове видання, а отже - не виплачуємо гонорарів. Випуск заплановано на початок 2018 р.

 

Творчіх вам успіхів та натхнення!

 

Альманах україномовної фантастики "Das ist fantastisch!"